Zaszczep miłość do aktywności fizycznej w dziecku już w okresie ciąży! Aktywność fizyczna podczas ciąży ma bardzo dobry wpływ na zdrowie Twoje i Twojego dziecka – to udowodnione naukowo!

Powitałaś już swoje maleństwo na świecie, trzymasz je w swoich rękach. Twoje dotychczasowe życie obróciło się o 180 stopni, masz dużo nowych obowiązków, ale pamiętaj, aby nie zapomnieć o sobie. Szczęśliwa mama do najlepsza mama, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Pomogę Ci dojść szybciej do pełni sprawności, a Ty będziesz mogła cieszyć się lepszym ciałem i swoim maleństwem.

Zyskasz więcej siły i energii do działania, dostarczysz sobie zastrzyk endorfin, poprawisz jakość snu, zredukujesz stres. Jeśli masz problem z rozejściem mięśnia prostego brzucha lub boli cię kręgosłup, pomogę Ci w tym. Nauczę Cię jak pracować mięśniami dna miednicy, jakie ćwiczenia wykonywać, aby rozejście mięśni prostych się zmniejszyło, a nawet znikło. Nie zostawiaj tego na później bo możesz doprowadzić brzuch i swój kręgosłup do dużo gorszego stanu!